• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

Джонсон спробує повернутися на посаду глави уряду, — ЗМІ

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який подав у відставку, планує повернутись на посаду глави уряду Сполученого Королівства

Реклама на dsnews.ua

Про це розповіли джерела в канцелярії прем'єра, передає "ДС" із посиланням на "Суспільне".

"Він думає, що прихід до влади будь-якого наступника може стати катастрофою, і за кілька років після поразки Консервативної партії на загальних виборах ми можемо повернутися сюди ж у пошуках когось, хто має достатньо динамізму, щоб знову привести партію до влади. Він вважає, що він і є та сама людина", — зазначило джерело.

Як зазначає The Times, частина консерваторів, яка допомогла усунути Джонсона, вже зіткнулася з критикою виборців. Це може вплинути на результати на наступних парламентських виборах.

Як повідомляла "ДС", 7 липня прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон офіційно оголосив про рішення залишити свою посаду, а також скласти повноваження лідера Консервативної партії.

За підсумками п'ятого туру голосування на виборах лідера Консервативної партії Великобританії, який автоматично стане прем'єр-міністром, визначилося два кандидати: Ріші Сунак та Ліз Трасс.

Новий прем'єр-міністр Великобританії вступить на посаду 5 вересня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua