• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Джонсон закликав світ готуватися до тривалої війни в Україні

Світу потрібно готуватися до тривалої війни Росії проти України, оскільки господар Кремля Володимир Путін вдається до кампанії виснаження

Борис Джонсон і Володимир Зеленський
Борис Джонсон і Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав у своїй колонці для The Times, передає "ДС".

Джонсон зазначає, що Путіну не вистачить мудрості відступити і він все ще може думати, що повне завоювання України можливе.

"Я боюся, що нам потрібно готуватися до тривалої війни, оскільки Путін вдається до кампанії виснаження, намагаючись знищити Україну чистою жорстокістю", — написав прем'єр-міністр.

Він підкреслив, що Велика Британія та інші союзники повинні гарантувати, що Україна буде мати стратегічну витривалість, щоб вижити і зрештою перемогти.

"Час є життєво важливим фактором. Все залежатиме від того, чи зможе Україна посилити здатність захищати свою землю швидше, ніж Росія зможе відновити свою здатність до нападу", — написав Джонсон.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у п’ятницю, 17 червня, прибув до столиці України з неоголошеним візитом. Зеленський і Джонсон знову прогулялися Києвом та вшанували пам'ять загиблих героїв України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua