• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Ексклюзивно для Росії: Sony Music заявила права на Гімн України

У російському сегменті соціальної мережі Facebook було заблоковано Гімн України, права на який з якоїсь причини заявила компанія Sony Music Entertainment

Реклама на dsnews.ua

Повідомлення про авторське право з блокуванням аудіоконтенту з'являється під час перегляду ролика американської компанії Brickmania Toys з нагоди Дня Незалежності України, передає "ДС".

Відео із фігурками українських солдатів та бронетехнікою Сил оборони із блоків LEGO супроводжується виконанням Гімну України.

Однак на території Росії під час перегляду цього ролика звук блокується. У повідомленні соцмережі зазначено, що це зроблено власником аудіо-контенту – компанією Sony Music Entertainment.

Спочатку аудіо в цьому ролику блокувалося на 72 територіях. Крім того, вказувалася тривалість аудіоконтенту в 3,5 хвилини, при тому, що тривалість самого ролика — 2 хвилини.

Нагадаємо, Державний Гімн України, його текст та музика затверджено спеціальним законом від 2003 року. Офіційну редакцію Гімну було затверджено ще 1992 року. Вперше текст вірша П. Чубинського, який став Гімном України, було опубліковано 1863 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua