• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Експерт: У Білорусі до кордону з Україною звозять нелегальних мігрантів

Російські та білоруські спецслужби до українського кордону з боку Білорусі звозять нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє військово-політичний оглядач "Інформаційного опору" Олександр Коваленко, повідомляє "ДС".

"Тих самих, яких у 2021 році Білорусь, за безпосереднього керівництва Москви зробила елементом гуманітарної кризи. Відомо, що мігранти зараз збираються в населеному пункті Малорита", — пише він.

На думку Коваленка, збір мігрантів організований для того, щоб повторити сценарій 2021 р. з масовим та неконтрольованим перетином державного кордону, але цього разу – України.

"Це буде зроблено з метою дестабілізації ситуації на українсько-білоруській прикордонній ділянці та відволікання уваги підрозділів Державної прикордонної служби України від більш суттєвих загроз", — пояснив оглядач.

Як повідомляла "ДС", вранці 24 лютого війська Російської Федерації за наказом Володимира Путіна розпочали нове вторгнення в Україну відразу за декількома напрямками. Однак бліцкриг не відбувся і ЗСУ вдалося стримати супротивника, знищивши з початку наступу понад 12 тис., 362 танки, 1205 бронемашин, 135 артилерійських систем, 33 засіб ППО, 62 РСЗВ, 60 цистерн з паливом, 7 БПЛА, 8 та 83 вертольоти, 585 військових автомобілів. В результаті російські війська розпочали бомбардування та обстріл житлових кварталів з метою посіяти паніку та залякати українців.

    Реклама на dsnews.ua