• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.2
Спецпроєкти

Естонія хоче залучити інші країни до відновлення Житомирщини

Естонія має намір залучити інші країни до відновлення зруйнованих під час війни з Російською Федерацією об'єктів у Житомирській області

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший віцеспікер Рійгікогу Естонської Республіки Ханно Певкур, передає "ДС".

"Естонський уряд має список із 15 об'єктів, які передані місцевою адміністрацією до розгляду. Його оцінюють, прораховують необхідні бюджети і також Естонія працює над тим, щоб залучити інші країни до співпраці", — зазначив Певкур журналістам у понеділок у Малині Житомирської області.

За його словами, наразі необхідно також прорахувати, коли можна буде розпочати процес відновлення та "які кроки треба ще зробити в технічній та юридичній площині, щоб запустити всі ці речі".

Своєю чергою перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко зазначив, що "у відсотковому співвідношенні до свого ВВП Естонія найбільше допомогла Україні".

"Якби у такому співвідношенні допомагали країни, у яких трохи більше ВВП, у нас взагалі не було б проблем ні з відновленням, ні з постачанням зброї", — зазначив Корнієнко.

Він нагадав, що Естонія допомагала Україні ще до 24 лютого.

За його словами, Естонія одна з перших відгукнулася на ініціативу української сторони щодо шефства країн над населеними пунктами України для відновлення її економіки.

"Естонія виступає нашим послом та залучає через свої контакти допомогу інших країн", — зазначив перший віцеспікер.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua