• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Євросоюз пригрозив Грузії через плани покращити відносини з Кремлем

Європейський Союз закликав Грузію відмовитися від поновлення прямого авіасполучення з Росією, зокрема через можливе введення вторинних санкцій

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник зовнішньополітичного відомства ЄС Петер Стано, коментуючи заяви грузинської влади про можливе відновлення авіасполучення з Росією, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

"Нам відомо про останні дискусії щодо можливого відновлення прямого авіасполучення між Росією та Грузією. У зв’язку з протиправною агресією РФ проти України, Євросоюз наклав санкції на авіаційну галузь Росії та заборонив польоти до та через РФ. Євросоюз закликає Грузію приєднуватися до санкцій, застосованих ЄС та іншими країнами проти авіаційної галузі РФ, та зберігати пильність щодо спроб обходити санкції, оскільки санкційний режим передбачає можливість застосування санкцій до тих, хто бере участь або підтримує обхід санкцій ЄС проти Росії", — зазначив Стано.

Він також нагадав, що через санкції Росії складніше підтримувати технічний стан наявних у неї літаків, тому використовувати їх і приймати у своїх аеропортах стає небезпечно.

У США, коментуючи перспективу відновлення прямого авіасполучення між РФ та Грузією, заявили, що це може поставити під загрозу санкцій компанії, які обслуговуватимуть російські повітряні судна у грузинських аеропортах.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua