• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Facebook заблокував сторінку російських дипломатів: у Москві влаштували істерику

Соціальна мережа Facebook заблокувала офіційну сторінку делегації Росії на переговорах у Відні щодо контролю над озброєннями та військовою безпекою. Роскомнагляд вимагає розблокувати доступ до сторінки

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Роскомнагляду, передає "ДС".

Делегацію було створено Міністерством закордонних справ Росії. Доступ до її сторінки був обмежений рішенням адміністрації "за публікацію забороненого контенту".

У Роскомнагляді заявили, що це рішення є цензурою, забороненою Конституцією. У відомстві вимагали розблокувати доступ до офіційної сторінки делегації.

"Роскомнагляд направив листа на адресу американської компанії Meta Platforms (володіє соціальною мережею Facebook) з вимогою негайно зняти всі обмеження з офіційної сторінки делегації Російської Федерації на переговорах у Відні з питань військової безпеки та контролю над озброєннями, а також пояснити причини їх запровадження", — підкреслили у Роскомнагляді.

Як повідомляла "ДС", компанія Meta видалила десятки фейкових акаунтів у соцмережах Facebook та Instagram, які були пов'язані з Комітетом держбезпеки Білорусі та розпалювали кризу з нелегальними мігрантами біля кордонів Євросоюзу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua