• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Генерал США сказав, як відреагує Пентагон на застосування Росією ядерної зброї

У разі застосування ядерної зброї позитивних наслідків для Росії не буде

Бен Годжес
Бен Годжес
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю 24 каналу заявив колишній командувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес, передає "ДС".

"Їх буде нуль, якщо росіяни зважаться використати ядерну зброю. На полі бою їм це не принесе зиску, а лише біду. Бо потім колективний Захід на чолі зі США повинен буде відреагувати", — пояснив генерал.

Годжес зазначив, що Кремль хоче, щоб люди якомога більше говорили про ядерну зброю і висловлювали свої побоювання. Російська ядерна зброя ефективна лише тоді, коли її не використовують.

"Як тільки її використають – все. Бо потім у справу вступлять США і знищать більшу частину російських військових можливостей", — наголосив екскомандувач американської армії.

Генерал зазначив, що у країни-агресорки немає друзів. Він привів у приклад зустріч Сі Цзіньпіня з канцлером Олафом Шольцом, коли очільник Китаю сказав, що засуджує ймовірне використання Росією ядерної зброї, але разом з тим засуджує і погрози ядерною зброєю.

"Тобто в Росії у цьому питанні нема друзів, може, лише одна КНДР. Але союзників, які б схвалили застосування ядерної зброї по Україні, у них немає", — додав Годжес. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua