• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

Німеччина наступного року скоротить допомогу біженцям

Федеральний уряд Німеччини планує наступного року вдвічі скоротити допомогу регіонам на прийняття та інтеграцію біженців

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення було ухвалено в рамках заходів зі скорочення бюджетних витрат на тлі зростаючої інфляції, повідомили два урядові джерела, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Після вторгнення Росії в Україну понад 1 млн осіб знайшли притулок у Німеччині, і їхня підтримка лягає тягарем на міста та муніципалітети країни. 16 німецьких земель вимагають збільшення федеральних коштів на покриття витрат на біженців наступного року.

Берлін поінформував землі про те, що 2024 року на підтримку біженців буде виділено максимум 1,7 млрд євро порівняно з 3,75 млрд євро цьогоріч.

Представник Міністерства фінансів повідомив, що зустріч представників федерального уряду та урядів земель із цих питань не принесла жодних результатів напередодні запланованих на листопад консультацій із канцлером.

"По суті, землі відповідають за розміщення біженців і догляд за ними. Федеральний уряд усвідомлює національний аспект", — додав прес-секретар.

Уряд скасує свій внесок у витрати з догляду за українськими біженцями та їхньої інтеграції, додали джерела.

Як повідомляла "ДС", 19 вересня стало відомо, що уряд Польщі має намір скоротити фінансову підтримку українським біженцям.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua