• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Німеччина взяла активи "Роснефти" під державний контроль

Уряд Німеччини передає під управління федерального регулятора німецькі дочки "Роснефти" Rosneft Deutschland і RN Refining & Marketing

Роснефть
Роснефть
Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення оприлюднило міністерство економіки Німеччини, передає "ДС".

Згідно із документом, Федеральне мережеве агентство отримає контроль над Rosneft Deutschland, а також над відповідними частками в трьох нафтопереробних заводах PCK у Шведті, MiRo у Карлсруе та Bayernoil у Фобурзі.

Rosneft Deutschland забезпечує близько 12% нафтопереробних потужностей Німеччини, що робить її однією з найбільших нафтопереробних компаній у Німеччині.

Нафтопереробний завод у Шведті, контрольний пакет якого належав Rosneft Deutschland, є четвертим за величиною в Німеччині і поставляє 90% палива для столиці з моменту будівництва заводу в 1960-х роках. Нафто до нього надходить з Росії трубопроводом "Дружба".

"Завдяки передачі управління загрозу безпеці енергопостачання усунуто, і закладено важливий фундамент для збереження та майбутнього об'єкту в Шведті", — йдеться у заяві мінекономіки країни.

Як писала "ДС", міністр економіки Німеччини Роберт Габек заявив, що не очікує запуску російського газопроводу "Північний потік-1" у найближчому майбутньому.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua