• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Гіркін образився на Пригожина та відмовився воювати у складі ПВК "Вагнер"

Колишній ватажок донецьких бойовиків Ігор Гіркін (Стрєлков) відмовився брати участь у війні проти України у складі ПВК "Вагнер"

Ігор Гіркін (Стрєлков) і Євген Пригожин
Ігор Гіркін (Стрєлков) і Євген Пригожин
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Гіркіна у Telegram, передає "ДС".

Терорист зазначив, що в п'ятницю обговорював можливу зустріч, на якій могли б домовитися про його участь у війні у складі ПВК "Вагнера", і навіть пообіцяв протягом двох діб "висунутися до Луганська для особистої бесіди".

"Однак останній публічний виступ пана Пригожина (засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, — "ДС"), у якому пролунав потік найвідвертішої брехні на мою адресу, — повністю виключає можливість моєї участі в цій ПВК. Я не зможу служити під керівництвом людини, яка відкрито звинуватила мене у зраді Росії. Не кажучи вже про брудні образи, якими ці звинувачення супроводжувалися. Крапка", — заявив Гіркін.

У поширеному в мережі зверненні до Гіркіна Пригожин звинувачує екс-ватажка бойовиків у тому, що той "здав Слов'янськ", "брав гроші в Ахметова" і "кинув пацанів", неодноразово його ображає та обіцяє кинути його в найгарячіше пекло, де той муситиме довести свою надійність, а також погрожує "посцяти на його обличчя", якщо той спробує втекти з поля бою.

Нагадаємо, 26 січня ватажок ПВК "Вагнера" Євген Пригожин запросив Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) приєднатись до його війська в Україні. У відповідь Стрєлков запропонував обговорити пропозицію. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua