• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Глава Генштабу Британії закликав свої війська готуватися до нової битви в Європі, щоб перемогти Росію

Глава британської армії сказав своїм військам, що вони повинні "підготуватися воювати в Європі ще раз", щоб перемогти сили Владіміра Путіна

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Sky News, передає "ДС".

Генерал Патрік Сандерс, який у понеділок замінив на посаді глави Генштабу Британії Марка Карлетона Сміта, попередив солдатів про виклики, з якими вони стикаються на тлі війни в Україні.

"Тепер існує гострий імператив створити армію, здатну воювати разом із нашими союзниками і перемогти Росію в битві", — сказав генерал.

"Ми — покоління, яке має підготувати армію до того, щоб знову битися в Європі", — додав він.

Глава армії сказав, що він є "першим начальником генерального штабу з 1941 року, який взяв на себе командування армією в тіні сухопутної війни в Європі за участю континентальної держави".

"Вторгнення Росії в Україну підкреслює нашу основну мету – захистити Сполучене Королівство, будучи готовими воювати та вигравати війни на суші" — сказав генерал.

Нагадаємо, напередодні британський прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив, що світу потрібно готуватися до тривалої війни Росії проти України, оскільки господар Кремля Владімір Путін вдається до кампанії виснаження.

Він також виклав свій план для західних країн щодо підтримки України у затяжній війні з Росією. Він вважає, що Захід повинен забезпечити Україну всією необхідною зброєю та фінансовою допомогою, розблокувати українські порти за забезпечити експорт зерна суходолом.

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua