• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Гонконг призупинив транзит для авіапасажирів із 150 країн

Авіапасажири з країн категорії високого ризику поширення COVID-19 протягом місяця не зможуть подорожувати транзитом через міжнародний аеропорт Гонконгу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі Bloomberg, передає "ДС".

"З метою контролю за поширенням висококонтагіозного штаму Омікрон COVID-19 та подальшого посилення захисту персоналу аеропорту та інших клієнтів, з 16 січня по 15 лютого буде запроваджено заборону на транзитні послуги для пасажирів, що прямують через міжнародний аеропорт Гонконгу з-поміж осіб, які за останній 21 день відвідували країни групи А", — уточнили у пресслужбі аеропорту.

До цієї категорії зараз належать близько 150 країн, включаючи США, Японію, Велику Британію, Канаду, Австралію, Росію, Казахстан, Україну. До цього списку автоматично потрапляють усі країни, на території яких виявлявся хоча б один випадок зараження штамом Омікрон.

В аеропорту уточнили, що нововведення про транзит "не торкнеться пасажирів з інших категорій місць, зокрема з материкового Китаю та Тайваню".

Як повідомляла "ДС", прем’єр-міністрка Швеції Магдалена Андерссон оголосила про запровадження додаткових обмежень, щоб стримати "рекордне поширення інфекції" у країні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua