• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 45.4
Спецпроєкти

Говорив про демократію та свободу, а потім розв'язав найбільшу за десятиліття війну в Європі: США знову впіймали Путіна на брехні

9 травня 2005 року президент Росії Володимир Путін брехав про побудову політики Росії на ідеалах свободи та демократії, на праві кожної з держав самостійно обирати свій шлях розвитку, а у 2022 році віддав наказ про повномасштабне вторгнення до суверенної України.

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в Twitter пише російськомовний аккаунт Держдепу США, повідомляє "ДС".

"Ми будуємо свою політику на ідеалах свободи та демократії, на праві кожної з держав самостійно обирати свій шлях розвитку", — говорив Путін у промові до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У Держдепі окремо виділили слова глави Кремля про право кожної країни вибирати свій шлях розвитку і у цьому зв'язку згадали про кровопролитну війну проти України.

"У травні 2005 року президент Путін брехав про побудову політики Росії на ідеалах свободи і демократії, на праві кожної з держав самостійно обирати свій шлях розвитку... 24 лютого 2022 року Кремль розв'язав найбільшу за десятиліття війну в Європі", — пишуть американські дипломати.

Нагадаємо, у четвер, 27 квітня, парламентська Асамблея Ради Європи визнала ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна, який видав Міжнародний кримінальний суд через депортацію дітей та повнолітніх українців до РФ та раніше окупованих територій, зокрема до Криму, що є геноцидом.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua