• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Грузія не битиме санкціями по Росії: лідер правлячої партії боїться "самопокарання"

Грузія не запроваджуватиме санкції проти Росії, щоб не нашкодити власній економіці

Іраклій Кобахідзе
Іраклій Кобахідзе / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив у національному телеефірі голова правлячої партії "Грузинська мрія" Іраклій Кобахідзе, передває "ДС" з посиланням на News Georgia.

Кобахідзе вважає, що запровадження Грузією власних санкцій проти держави, яка вже 15 років незаконно окупує частину її території, було б "покаранням для власної країни". Тому, за словами грузинського політика, такі санкції не запроваджуватимуть.

"Ми прорахували, що запровадження санкцій проти Росії зробить з економікою Грузії. Наприклад, у нас було двозначне економічне зростання, більш ніж на 10%, минулого року. А якби ми запровадили свої санкції, у нас був би двозначний економічний спад, як мінімум, від 10 до 18%", – сказав лідер правлячої партії.

На його думку, вимоги опозиційних партій щодо запровадження таких санкцій свідчать про їхнє бажання "розорити країну".

Грузія у 2022 році приєдналася до міжнародних санкцій у зв'язку з вторгненням Росії до України, проте відмовилася запроваджувати будь-які власні обмеження. У Москві кілька разів заявляли, що цінують позицію офіційного Тбілісі, який займає "стриману позицію" щодо війни Росії проти України, пишуть грузинські журналісти.

Як писала "ДС", 12 березня у МЗС України повідомили, що грузинська влада майже на чолі з прем'єром Іраклієм Гарібашвілі дослівно повторює тези російської пропаганди, коли звинувачують Україну в "підготовці держперевороту в Грузії", "втягуванні її у війну з Росією" та "надсиланні сил для розпалювання громадянської війни".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua