• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Губернатор Білгородщини не прийшов на зустріч із добровольцями

Губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков не прийшов на зустріч із бійцями легіону "Свобода Росії", щоб звільнити російських військових, які були взяті в полон під час військової операції добровольців у Білгородській області

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві "легіонерів", повідомляє "ДС".

"Вся єдинороська влада в особі губернатора Гладкова злякано відсиділася в затишних кабінетах, залишивши своїх людей у нашому полоні. Тепер ми остаточно зрозуміли, наскільки гнила і боягузлива влада сидить біля керма, спілкуватися з ними безглуздо. Як кажуть, "негідники". Ми передаємо в обмінний фонд української сторони. Ідемо далі", — наголосили бійці.

Як повідомляла "ДС", 3 червня "Російський добровольчий корпус" заявив, що прикордонна зона в Білгородській області "стрімко перетворюється на "сіру зону" з боку РФ.

Бійці РДК на території Білгородської області захопили в полон двох російських солдатів та заявили, що готові повернути військових на зустрічі з губернатором Білгородської області В'ячеславом Гладковим. Місцем переговорів партизани призначили храм у Новій Таволжанці, де зараз тривають бої.

Губернатор запропонував зустрітися у Шебекіному. Він наголосив, що готовий на переговори лише заради звільнення полонених.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua