• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Хабалка на політичному стриптизі: у Скабєєвої образили потенційного прем'єра Британії Трасс (ВІДЕО)

Російський пропагандист Ігор Коротченко образив міністра закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс

Ігор Коротченко
Ігор Коротченко / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Так, Коротченко дозволив хамські випади на адресу Трасс на шоу "60 хвилин" на каналі "Росія 1", яке веде скандальна пропагандистка Ольга Скабєєва, передає "ДС".

Спочатку гість студії, якого у "60 хвилин" кличуть як "військового експерта", відзначився сексистськими заявами.

Коротченко, зокрема, заявив, що місце Трас, яка є одним з головних кандидатів на посаду прем'єр-міністра Великої Британії — "на кухні". І це "кухня", за словами "експерта", — "не політична".

Пропагандист також пригадав британському політику заяви про те, що вона "готова натиснути на ядерну кнопку" у разі потреби.

"Вона небезпечна, перш за все, для громадян Сполученого Королівства. Її неадекватність, дріб'язковість, марнославство, амбітність можуть зіграти просто злий жарт — вона може втягнути Британію в якісь дуже небезпечні військово-політичні конфлікти. Але при цьому (Трасс — "ДС") заявляє, що може розпочати ядерну війну", — сказав Коротченко.

Він також упевнений, що єдиним ворогом Лондона є Росія.

"Вона (Трасс — "ДС") відкрито погрожує нам ядерною зброєю. Якщо ми завжди, навіть говорячи про Британію, говоримо про превентивні або про дії у відповідь з боку Росії. Ми ще раз говоримо, що ми не хочемо війни з Британією. Живіть там на Островах, головне — не лізьте в наші справи Але британські політики, особливо останнє покоління цих політичних неадекватів, передають один одному естафетну паличку дебілізму, шовінізму і абсолютної відсутності політичного реалізму", — сказав "експерт".

Після цього Коротченко знову почав кидатися в бік Трасс сексистськими кліше.

"Вона називає себе нещадною. Насамперед, ти жінка, мати… Навіть якщо ти голова кабінету міністрів Великої Британії! Пані Трасс, ви повинні демонструвати найкращі жіночі якості, найкращі якості британської нації, а не поводитися як хабалка на політичному стриптизі", — висловився. Ігор Коротченко.

Цікаво, що британський журналіст Френсіс Скарр, який регулярно стежить за російським пропагандистським телебаченням, спробував пояснити значення слова "хабалка" англомовній аудиторії.

"Хабалка" не має прямого англійського перекладу, але це дуже грубий спосіб описати жінку. Уявіть собі агресивну відьму, яка продає рибу на ринку", — написав Скарр.

Як повідомляла "ДС", раніше у шоу Скабєєвої Коротченко заявив про необхідність нанесення ракетних ударів по території Великої Британії у разі, якщо солдати Сполученого Королівства втрутяться у війну Росії проти України

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua