• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

ХАМАС має звільнити всіх заручників: Ізраїль не дасть Газі "гуманітарних пауз"

Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант заявив, що наземна операція сухопутних військ армії оборони Ізраїлю продовжуватиметься до повернення всіх заручників

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Times of Israel, передає "ДС".

За його словами, частини ЦАХАЛ розгорнуто "в самому серці" Гази, вони штурмують опорні пункти терористів. Галант назвав Сектор Гази "найбільшою базою терору, яку колись створювало людство", і відкинув можливість припинення вогню до того, як палестинські терористичні угруповання звільнять понад 240 заручників, яких вони утримують.

"Ми продовжуватимемо до перемоги й до повернення заручників додому… Гуманітарні паузи, на мою думку, означають передусім повернення полонених. Без повернення заручників гуманітарних пауз не буде", – сказав він.

Міністр оборони Ізраїлю також заявив, що лідер ХАМАС Яхья Сінвар "ховається у своєму бункері й не виходить на зв'язок зі своїми соратниками". Ізраїльська влада натякнула, що їм відомо місцеперебування лідера ХАМАС. Раніше керівництво Ізраїлю називало Сінвара "ходячим мерцем", а Галант знову пообіцяв його знищити.

Як повідомляла "ДС", інженерні війська ЦАХАЛ почали широкомасштабну операцію зі знищення тунелів ХАМАС у Секторі Гази.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua