• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Ігнорувати вагнерівців і підкреслювати видатну роль міноборони РФ: У Москві розробили нові методички

У Росії підготували нові методички для пропагандистів щодо війни в Україні, які свідчать про загострення політичної боротьби всередині країни. Зокрема, в них міститься рекомендація "ігнорувати" ПВК "Вагнер" і підкреслювати "видатну роль" міноборони РФ

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє у Facebook Головне управління розвідки Міноборони України, передає "ДС".

"Військове командування держави-агресора створило спеціальний документ, яким визначається, як саме кремлівським пропагандистам треба висвітлювати події війни проти України. Загальні рекомендації вміщують одинадцять пунктів, основний зміст яких полягає в… акцентуванні в інформаційних матеріалах та коментарях "незалежних" експертів на провідній та позитивній ролі особисто сергія шойгу та валерія герасимова. Відмові від згадування ПВК "вагнер" в позитивному контексті. Робити акцент на надмірних людських втратах та беззмістовних атаках ПВК", — йдеться у повідомленні.

Крім того, кремлівська методичка вимагає: 

  • Виправдовувати удари по критичній енергетичній інфраструктурі України, посилаючись на "вимушеність" таких дій.
  • Підкреслювати тему надання Україні західного озброєння. В цьому сенсі окремо рекомендується зосереджувати увагу на тому, що "росія проводить воєнну операцію не проти України, а проти всього НАТО".
  • Відслідковувати та цитувати публікації в іноземних ЗМІ про успіхи збройних сил рф та невдачі Збройних сил України. Особливу увагу пропонується зосередити на заявах західних і українських політиків, які можна інтерпретувати в подібному ключі.

"Загалом документ свідчить про кардинальну зміну акцентів щодо висвітлення перебігу подій у війні проти України, а також загострення політичної боротьби всередині країни-агресора", — наголошують в ГУР Міноборони України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua