• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Імпотенти та вискочки, покайтеся": Медведєв погрожує НАТО через можливі поставки Patriot Україні

Заступник секретаря Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що у разі передачі Україні комплексів Patriot вони стануть законною ціллю російської армії

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Медведєв написав у своєму Telegram, повідомляє "ДС".

Так, Медведєв, коментуючи заяву генсека НАТО Єнса Столтенберга про те, що Україна обов'язково переможе у війні з Росією, з якоїсь причини висловив упевненість, що Україна зможе перемогти лише "в нових, сильно урізаних межах своєї незалежності".

За його словами, "нахабні натовські вискочки завжди легко забувають про скоєні їх організацією державні перевороти в суверенних країнах по всьому світу, зміщені законно обрані глави держав і вбиті десятки тисяч мирних громадян — старих, жінок, дітей. Про постачання зброї будь-якому непотребу, зоологічним виродкам та екстремістським режимам".

Медведєв вважає, що НАТО з часу свого заснування "багаторазово доводило свою суто закриту корпоративну сутність, діючи на користь купки англосаксонських країн та їх посіпак".

Він також вважає, що світ не потребує Північноатлантичного Альянсу.

"Цивілізованому світу ця організація не потрібна. Вона має покаятися перед людством і бути розпущена як злочинне утворення", — написав він.

Як повідомляла "ДС", раніше Дмитро Медведєв пророкував ООН болісний кінець.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua