• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Індонезійців каратимуть в'язницею за секс поза шлюбом

Парламент Індонезії запровадив кримінальне покарання за секс та спільне проживання поза шлюбом

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Згідно з прийнятими поправками, за співжиття до шлюбу загрожуватиме шість місяців в'язниці, передає "ДС" з посиланням на Associated Press.

Новий кримінальний кодекс має затвердити президент Джоко Відодо. Влада Індонезії відвела на перехід від старого кодексу до нового до трьох років. Дія нового кодексу поширюється на громадян Індонезії та іноземців.

Новий кримінальний кодекс також забороняє ображати чинного президента та віцепрезидента, державні інститути та національну ідеологію, а також пропагувати засоби контрацепції. За образу президента передбачено до трьох років позбавлення волі.

Новий кодекс має замінити кодекс, що залишився після того, як Індонезія отримала незалежність від Нідерландів у 1945 році. Минулого разу змінений кримінальний кодекс намагалися ухвалити у 2019 році, але тоді президент країни на тлі протестів відмовився його підписувати.

До голосування за новим кодексом правозахисні групи попереджали, що запропоновані поправки "непропорційно сильно вдарять по жінок", уточнює CNN. При цьому, зазначає AP, деякі вважають новий кодекс перемогою ЛГБТ-спільноти Індонезії, оскільки парламентарі відхилили поправку, яка запроваджує кримінальне покарання за секс ЛГБТ-людей.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua