• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Іран поставив росіянам нову партію дронів-камікадзе, - розвідка Британії

Іран надіслав російській армії нову партію дронів-камікадзе Shahed-136, бо країна агресор поновила їх використання після майже місячної паузи

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомиленні розвідки Великої Британіїї, передає "ДС".

Так, вперше за три тижні з'явилися повідомлення про атаки іранськими дронами — у британському оборонному відомстві стверджують,що Росія вичерпала свій попередній запас безпілотників, але отримала нову партію від Ірану.

Британці згадують повідомлення українського Генерального штабу про збиття "шахедів" у Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Останнє повідомлення про збиття "Шахедів" з минулої партії було 17 листопада 2022 року. Швидше за все, Росія відновила атаки за допомогою нещодавно поставлених систем БПЛА, резюмували у звіті.

Як писала "ДС", помічник командувача об'єднаних сил ЗСУ зі стратегічних комунікацій Євген Силкін заявив, що Росія майже перестала запускати іранські дрони-камікадзе Shahed-136, оскільки вони не пристосовані до використання в умовах холодної погоди.

7 грудня речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що ця інформація не відопвідає дійсності — мороз не вплине на роботу "Шахедів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua