• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Канада відправила на Гаїті військовий літак-розвідник, щоб боротися з бандами

Уряд Канади вирішив відправити до Гаїті військовий спостережний літак, аби допомогти уряду країну здолати хвилю організованої злочинності

Канада
Канада відправила на Гаїті військовий літак-розвідник / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила міністр оборони Канади Аніта Ананд, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Канада віддана підтримці народу Гаїті, а також миру й безпеці у країні. Розгортання канадського спостережного літака зміцнить зусилля із боротьби з кримінальним насильством та створить умови, необхідні для мирного та успішного майбутнього", — сказала вона.

У Міноборони уточнили, що спостереження за територією Гаїті здійснюватиме патрульний літак дальньої дії СР-140 Aurora.

"Цей канадський спостережний літак надаватиме можливості розвідки, спостереження та стеження для посилення зусиль із встановлення та підтримки миру для народу Гаїті. Літак CP-140 вже розгорнуто у регіоні й наразі він працює над Гаїті. Він залишатиметься у регіоні кілька днів", — кажуть у міністерстві.

Місію розпочали у відповідь на запит уряду Гаїті.

На Гаїті з вересня триває гуманітарна криза, викликана блокуванням збройними угрупованнями основного вантажного порту, через який острівна країна отримує більшість пального.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявляв, що Канада готова очолити міжнародну військову стабілізаційну місію на Гаїті.

Я писала "ДС", Канада запровадила санкції проти 38 фізичних і 16 юридичних осіб РФ, які причетні до поширення російської дезінформації та пропаганди.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua