• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кіпр знімає обмеження для нещеплених: які саме

Влада Кіпру вирішила зняти обмеження на доступ нещеплених від COVID-19 до барів, ресторанів та інших місць після зниження кількості хворих

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі ABCnews, передає "ДС".

Міністр охорони здоров'я Міхаліс Хаджіпантела заявив, що нещеплені особи можуть відвідувати нічні клуби, футбольні стадіони, театри, готелі та кінотеатри, починаючи від 21 лютого, якщо вони мають дійсний експрес-тест на COVID-19, зроблений протягом попередніх 24 годин.

"Максимальна кількість людей, дозволена у нічних клубах та інших місцях, збільшена з 50 до 250, тоді як розміщення за одним столом збільшується з восьми до 12. Кількість людей, яким дозволено збиратися у приватних будинках, подвоюється до 20.

Також максимальна місткість футбольних стадіонів та кінотеатрів підвищується до 70% та 75% відповідно. Частка працівників приватного сектора, які змушені працювати з дому, скорочується вдвічі до 25%", – йдеться в повідомленні.

На Кіпрі щоденні випадки захворювання COVID-19 останніми днями знижуються та коливаються на рівні близько 2,2%, як і кількість госпіталізацій у серйозних випадках.

Як повідомляла "ДС", уряд Словаччини спростив правила в’їзду в країну — там більше не вестимуть перелік країн з високим ризиком зараження.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua