• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Кіркорову відмовили у в'їзді до Молдови: прикордонники назвали причину (ВІДЕО)

Російському співаку Філіпу Кіркорову відмовили у в'їзді на територію Молдови

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Кіркоров прилетів до міжнародного аеропорту Кишинева чартерним рейсом зі Стамбула, передає "ДС" з посиланням на Point.md. На борту цього ж літака разом із Кіркоровим також перебував молодий чоловік, громадянин України.

При виході із VIP-залу прикордонники повідомили співаку, що йому заборонено в'їзд на територію Молдови, тому він був змушений повернутися назад.

Пізніше Прикордонна поліція пояснила, що рішення про відмову у в'їзді було ухвалено через недотримання умов для дозволу на перетин державного кордону.

"У Кишинівському міжнародному аеропорту ухвалено рішення про відмову у в'їзді до Республіки Молдова деяким іноземним громадянам. Під час проведення контролю за встановленими протоколами з'ясувалося, що умов для дозволу на перетин державного кордону не дотримано", — сказали у відомстві.

"Кіркоров – один із виконавців, які прибули до Кишинева 19 червня для участі в концерті, організованому В'ячеславом Валько та представниками партії "Шор". За версією правоохоронців, за участь у заході, який так і не відбувся, Кіркоров отримав 200 тис. доларів", — додає видання.

Пилипу Кіркорову відмовили у в'їзді на територію Молдови

Як писала "ДС", Філіп Кіркоров анонсував два концерти в окупованому Криму — в Ялті та Феодосії, окремо запросивши поранених під час війни в Україні російських солдатів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua