• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Китай з’їсть Росію з нутрощами і не подавиться, - Загородній

Російські еліти незадоволені новою політикою Путіна, орієнтованою на Китай

Росія-Китай
Росія-Китай
Реклама на dsnews.ua

Росія тривалий час розігрувала карту, що вона є мостом між Європою та Азією, отримуючи з цього непогані дивіденди. Сьогодні ж еліти Кремля їх більше не отримують і незадоволені новою політикою Путіна, переорієнтованою на Китай. Таку думку в Телеефірі висловив керуючий партнер Національної антикризової групи Тарас Загородній, передає "ДС".

 "Росія є здебільшого країною західної культури, вони активно розігрували карту того, що є мостом між Європою та Азією, отримуючи на цьому величезні дивіденди, зокрема торговельні. Тому, я думаю, що дуже багато з російських еліт не надто раді цим кульбітам, які намагається робити Путін щодо Китаю, бо розуміють, що Китай з’їсть Росію з нутрощами і не подавиться", — сказав він.

Експерт акцентував, що азійський менталітет різниться від російського, там інші підходи до життя і філософія політики також вибудовується по-іншому.

"Російські еліти, за всієї їхньої гоноровості, відчувають, що точно програють. Тим більше, що економічний потенціал Китаю просто непорівнянний з Росією, і з китайцями ти так не поговориш, як вони звикли говорити із Західною Європою. Там вибудувана система, яка з’їсть росіян, я впевнений, що в Росії дуже багато незадоволених тим, куди тягне Путін Росію, тому що вони не бачать своє місце в тому світі", — підсумував Тарас Загородній.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua