• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Коли в твоєму домі американці, складно залишитись живим і незґвалтованим, - РФ у відповідь Блінкену

У МЗС Росії у відповідь на заяву держсекретаря США Ентоні Блінкена щодо Казахстану заявили, що "коли у твоєму будинку опинилися американці, буває складно залишитися живими, не бути пограбованим чи зґвалтованим"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні МЗС РФ у Telegram, передає "ДС".

У відомстві заявили, що Блінкен "у типовій для себе хамській манері пожартував з приводу трагічних подій у Казахстані", прокоментувавши відправку російських військових до цієї країни фразою: "Один урок із недавньої історії: коли у твоєму будинку опинилися росіяни, їх буває складно змусити піти".

"Якщо Ентоні Блінкен так любить уроки історії, то нехай має на увазі наступний: Коли у твоєму домі опинилися американці, буває складно залишитися живим, не бути пограбованим чи зґвалтованим.

Тільки цьому вчить нас не недавнє минуле, а всі 300 років американської державності. Багато чого з цього приводу розкажуть індіанці північноамериканського континенту, корейці, в'єтнамці, іракці, панамці, югослави, лівійці, сирійці та багато інших нещасних, кому не пощастило побачити у себе "вдома" цих непроханих гостей", — заявили у російському МЗС.

Нагадаємо, напередодні держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що США не бачать спільного між агресією Росії проти України та введенням військ ОДКБ у Казахстан, однак очевидно, що росіян складно змусити піти.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua