• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Командувач війни РФ проти України Дворніков загадково зник, —The NYT

Генерал РФ Олександр Дворніков на прізвисько "М’ясник Алеппо", який місяцями атакував Сирію, загадково зник у травні. Раніше його призначили командувачем війною РФ проти України

Російський диктатор Володимир Путін і  "М’ясник Алеппо" Олександр Дворніков
Російський диктатор Володимир Путін і "М’ясник Алеппо" Олександр Дворніков
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The New York Times, передає "ДС".

Видання зауважує, що Дворніков уже два тижні не з'являється у публічному просторі, а тому виникають питання, чи керує він зараз наступом Росії на Україну. 

"Після свого призначення генерал Дворніков намагався з'єднати повітряні та сухопутні підрозділи для координації їх атак, заявили американські чиновники. Але його не бачили протягом останніх двох тижнів, що спонукало деяких чиновників припустити, чи продовжує він керувати військовими зусиллями", — йдеться у повідомленні. 

Видання також зауважує, що окупанти після трьох місяців війни, роблять ті самі помилки на Донбасі, які змусили їх відмовитися від спроби захопити всю Україну. 

Нагадаємо, у квітні генерала Олександра Дворнікова було призначено головним відповідальним за ведення війни РФ проти України. Цей генерал у Сирії завалював трупами своїх солдатів позиції ворога, а також за його командування, російські літаки бомбили населені пункти.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua