• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Компанія з Білорусі за дорученням Кадирова шитиме у Чечні форму для російських окупантів

Компанія з Білорусі — виробник текстилю "Моготекс" — цього року допомагатиме шити у Чечні форму для російських військових. Її партнер — чеченська компанія "Ерзу"

Реклама на dsnews.ua

Про це російському пропагандистському агентству ТАРС повідомив міністр промисловості та енергетики Чеченської республіки Адам Хакімов, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода — Білорусь".

Він зазначив, що "Моготекс" — "найбільший виробник військового одягу Республіки Білорусь".

Компанії підписали угоду на 50 млн. російських рублів (655 тисяч доларів). Випускати та продавати форму збираються у Чечні.

"Є доручення глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова налагодити в регіоні виробництво одягу для потреб СВА ["спеціальної військової операції" — війни в Україні]", — зазначив Хакімов.

А ще представники легкої текстильної промисловості Білорусі зацікавилися відкриттям у Чечні "мультибрендових магазинів, покликаних замінити європейські бренди". До Грозного приїхала делегація з РБ на чолі з головою державного концерну "Беллегпром" Тетяною Лугіною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що низка фабрик у Північній Кореї були залучені до пошиття зимової форми для російських військових.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua