• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Кремлівський маразм: Путін побачив в "українській ДРГ" спробу вкрасти у РФ історію та пам’ять

Президент РФ Володимир Путін заявив, що такі ж люди, як в "українській ДРГ", хотіли позбавити Росію історичної пам’яті та історії

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє російське пропагандистське агентство "РИА Новости", яке цитує звернення Путіна до учасників освітньої програми "Школа наставника", передає "ДС".

"Здійснили черговий терористичний акт. Проникли на прикордонну територію і відкрили вогонь по цивільним", — сказав російський диктатор.

Путін наголосив, що саме "такі люди ставили перед собою завдання позбавити Росію історичної пам’яті, позбавити історії, традицій, мови". Він вкотре заявив, що злочини здійснюють неонацисти і їх господарі.

Нагадаємо, вранці 2 березня губернатор Брянської області РФ, яка межує з Україною, заявив, що в регіон нібито "проникла українська ДРГ", схопила в заручники мирних жителів і обстріляла автомобіль.

Цю інформацію швидко підхопили пропагандистські ЗМІ, але вони публікують дуже суперечливі дані. На цьому фоні з’явилися чутки, що Путін проведе екстрене засідання своєї Ради Безпеки, проте його пресслужба це спростувала.

Водночас українські прикордонники повідомили, що ситуація на кордоні з Росією є контрольованою, а інформація про якусь "українську ДРГ" на території РФ є інформаційною провокацією агресора.

Пізніше так званий "Русский добровольческий корпус" заявив, що не "українська ДРГ", а його воїни зайшли на територію РФ 2 березня, щоб показати, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом Путіна.

У розвідці Міноборони України заявили, що вважають повідомлення про зіткнення у Брянській області "продовженням трансформації Росії, її очищенням та звільненням від диктатури Путіна".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua