• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Латвія передала перші Україні авто, конфісковані у п'яних водіїв

Кабінет міністрів Латвії ухвалив рішення передати Україні 8 автомобілів, конфіскованих у п'яних водіїв

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні уряду Латвії, повідомляє "ДС".

Так, відповідно до закону про підтримку цивільного населення, державні транспортні засоби можуть бути безоплатно передані Уряду України для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з війною, в Україні та підтримки українського суспільства.

"Я вдячний за підтримку та активну участь у процесі Службі державних доходів, колегам з уряду, Комісії з оборони, внутрішнім справам та запобіганню корупції, а також депутатам Сейму за одноголосно підтримані поправки до Закону про підтримку цивільних осіб України. Ми ще раз підтвердили нашу єдність у наданні підтримки Україні. Я вірю, що кожна дія нашої підтримки — велика чи маленька — наближає нас до перемоги у цій безглуздій війні", — наголосив міністр фінансів Арвілс Ашераден.

Вісім конфіскованих автомобілів буде передано армійським частинам Міноборони України, Вінницькій обласній клінічній лікарні та Крайовому медоб'єднанню Куп'янської ради Харківської області.

Як повідомляла "ДС", 17 лютого Сейм Латвії ухвалив поправки до закону про підтримку цивільного населення України, які дозволять передавати автомобілі, конфісковані у п'яних водіїв, у власність українського уряду.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua