• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Латвія передасть Україні всі бойові гелікоптери, які є на озброєнні країни

Латвія незабаром завершить передачу Україні всього свого флоту гелікоптерів — останні повітряні судна вже готують до відправлення

Прем'єр-міністр Латвії Кріш'яніс Каріньш
Прем'єр-міністр Латвії Кріш'яніс Каріньш
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Латвії Криш'яніс Каріньш на конференції з відновлення України у Лондоні, передає "ДС",

Він нагадав, що ще наприкінці 2021 року влада країни ухвалила рішення про передачу Україні переносних зенітних ракетних комплексів Stinger. Їх доставили українцям за день до початку повномасштабного вторгнення Росії.

"З того часу наш уряд витратив понад 1,3% нашого ВВП на всі види допомоги Україні, з яких понад 1% — лише на військові потреби. Отже, всі наші ракети Stinger зараз в Україні. У нас є флот гелікоптерів, всі ці гелікоптери — останні зараз перефарбовуються, щоб бути придатними до використання і виглядати добре — ми відправляємо в Україну", — наголосив глава уряду.

При цьому Каріньш зазначив, що, окрім усього вищезгаданого, його країна допомагає навчати українських солдатів та постачає безпілотники.

Нагадаємо, Латвія є одним з найактивніших союзників України з початку повномасштабного вторгнення. Вона надає нашій країні як військову, так і політичну допомогу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua