• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

Латвія запровадила режим надзвичайного стану на кордоні з РФ

У зв’язку з оголошеною в Росії мобілізацією уряд Латвії запроваджує надзвичайний стан у трьох районах, портах, аеропортах, пунктах пропуску аеропортів та на залізниці

Латвія запровадила режим надзвичайного стану на кордоні
Латвія запровадила режим надзвичайного стану на кордоні з Росією / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні уряду Латвії, передає "ДС",

Як зазначається, через російську мобілізацію запроваджується надзвичайний стан на території Алуксненського, Балвинського та Лудзенського районів, а також у портах, аеропортах, пунктах пропуску аеропортів та на залізниці Латвії.

Надзвичайна ситуація на кордоні діятиме 3 місяці.

Уряд також вирішив закрити пункт пропуску "Педедзе", щоб зменшити потік громадян Росії, а також доручив Держприкордонслужбі посилити прикордонний нагляд і перевірку, залучивши й інші служби.

В уряді зазначають, що наразі ситуація на кордоні стабільна і під контролем. Але через оголошену в Росії мобілізацією кількість російських громадян, які хочуть залишити країну, значно зросла.

"Ми розробили та затвердили плани дій різного рівня залежно від кількості мігрантів. Кордон вже перебуває під посиленим наглядом, щоб не допустити будь-яких спроб його нелегального перетину. Проте існує ризик, що кількість мігрантів може зрости", — пояснив міністр внутрішніх справ Крістапс Еклонс. 

Як писала "ДС", Сейм Латвії 22 вересня проголосував за заборону на ретрансляцію російських та білоруських телепрограм на 2 роки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua