• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Лідер Ірану заявив, що не вступить у війну з Ізраїлем безпосередньо, – Reuters

Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї заявив главі терористичної організації ХАМАС Ісмаїлу Ханіє під час зустрічі на початку листопада в Тегерані, що Іран не вступить у війну з Ізраїлем від імені бойовиків

Реклама на dsnews.ua

Про це пише Reuters із посиланням на три джерела, передає "ДС".

Вони розповіли, що Хаменеї повідомив Ханіє, що оскільки ХАМАС не попередив Тегеран про свій напад 7 жовтня, то Іран, який давно підтримує бойовиків, не вступить у війну з Ізраїлем безпосередньо, але й далі надаватиме цьому угрупованню політичну й моральну підтримку.

За словами одного із представників ХАМАС, якого цитує Reuters, Хаменеї також висунув вимогу Ханіє змусити замовкнути всіх, хто закликає Іран і ліванську воєнізовану організацію "Хезболла" розпочати повномасштабну війну з Ізраїлем.

Три джерела Reuters, наближені до "Хезболли", поінформували, що для ліванського угруповання також стала несподіванкою атака ХАМАС 7 жовтня, унаслідок якої загинуло 1200 ізраїльтян.

ХАМАС хотів, щоб "Хезболла" завдала глибшого ракетного удару по Ізраїлю, але організація вирішила, що це призведе до того, що Ізраїль знищить Ліван, не припинивши наступу на сектор Гази, зазначив один зі співрозмовників агентства.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua