• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Лукашенко погрожує ховатися за спинами чиновників у разі повторення "українського сценарію"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив своїм чиновникам повторенням "українського сценарію", але чітко дав зрозуміти, що не збирається долучатися до захисту країни у разі війни

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на республіканському семінарі-нараді "Актуалізація методів та форм роботи з населенням на місцевому рівні", передає "ДС" із посиланням на білоруських пропагандистів. 

Лукашенко заявив, що його чиновники "повинні зробити висновки після протестів 2020 року", щоб не допустити у Білорусі "українського сценарію". Також самопроголошений президент визнав, що він не готовий захищати свою країну від агресора. 

"Але нам буде складніше, ніж Україні. Я вас не лякаю – ви ж знаєте, що я просто так не кажу. Дорогі мої, не дай Боже почнуться заворушення, ви ж розумієте, що ми підемо попереду. І не факт, що я з автоматом ось тут бігатиму – ви побіжете попереду", — сказав Лукашенко. 

Також Лукашенко анонсував нові хвилі репресій у Білорусі. Він закликав "зачистити суспільство" від політично заангажованих людей у ​​некомерційних організаціях. Зокрема йдеться про захисників тварин. 

"Благо зараз процес пішов жорстко. Я хотів би, щоб влада розуміла, що суспільство має бути зачищене від цих негідників", – підсумував Лукашенко.

Нагадаємо, на думку військового експерта Олега Жданова, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко може дати наказ своїм військовим вторгнутися до України лише через власний страх втратити "трон".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua