• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Лукашенко заявив, що вже давно вирішив про участь Білорусі у війні

Самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко заявив, що союз Білорусі та Росії вже давно створив єдину армію, а він "давно визначив" участь Білорусі у війні РФ проти України

Реклама на dsnews.ua

Про це Лукашенко заявив у своєму виступі на церемонії покладання вінка у меморіальному комплексі "Курган Слави" з нагоди "Дня незалежності Білорусі" 3 липня, передає "ДС" з посиланням на білоруське державне видання БелТА .

"Ми єдина країна, яка підтримує росіян у цій боротьбі. Ті, хто

нам дорікають, ви що не знали, що у нас найтісніший союз із Російською Федерацією? З державою, з якою ми будуємо єдину, потужну, незалежну державу – Союзну державу. Де в союзі два незалежні народи.

І що вони не знали, що у нас створено вже давно у союзі Білорусі та Росії єдине угруповання збройних сил? Фактично єдина армія. Ви ж це все знали, то чому нам сьогодні дорікаєте? Ми були і будемо разом із братньою Росією. Наша участь у "спецоперації" визначена мною давно", — сказав диктатор.

Лукашенко заявив, що у перший день нападу Росії на Україну він нібито сказав, що білоруси "нікому не дозволять стріляти в спину російській людині".

За його словами, білоруси "зайняти оборону від Брестської фортеці до південних кордонів для того, щоб не допустити цього удару в спину росіянам з боку натовських військ".

Лукашенко вважає, що НАТО збільшило чисельність збройних сил у Східній Європі "вдесятеро… щоб воювати". А Білорусі, за його словами, "треба вистояти… та перемогти".

Нагадаємо, вчора самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко звинуватив Збройні сили України у спробі завдати удару по військових об'єктах Білорусі, нібито здійсненій кілька днів тому.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua