• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

"М'ясник Алеппо" не впорався: Росія відсторонила вже двох генералів від командування війною в Україні і призначила третього

З початку червня вище командування Росії відсторонило кількох генералів від ключових оперативних командних посад у війні проти України. Сили на Донбасі очолив генерал Сєргєй Суровікін

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Великобританії в Twitter, передає "ДС".

За даними британської розвідки, в число відсторонених генералів входять командувач повітряно-десантними військами (ВДВ) генерал-полковник Андрєй Сердюков і командувач Південною групою військ (ЮГВ) генерал армії Алєксандр Дворніков, який також якийсь час виконував обов'язки Головного оперативного командувача.

"Командування ЮГВ, ймовірно, перейде до генерал-полковника Сєргєю Суровікіну, оскільки ЮГВ продовжує грати центральну роль в наступі Росії на Донбасі", — повідомили в британській розвідці, зазначивши, що протягом більше тридцяти років кар'єра Суровікіна супроводжувалася звинуваченнями в корупції і жорстокості.

Нагадаємо, у квітні генерала Алєксандра Дворнікова було призначено головним відповідальним за ведення війни РФ проти України. Цей генерал у Сирії завалював трупами своїх солдатів позиції ворога, а також за його командування, російські літаки бомбили населені пункти.

Наприкінці травня генерал РФ Алєксандр Дворніков на прізвисько "М’ясник Алеппо", який місяцями атакував Сирію, загадково зник з публічного простору.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua