• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Маккарті не дозволив Зеленському виступити на засіданні Конгресу

Спікер Палати представників Кевін Маккарті відмовив українському президенту Володимиру Зеленському у виступі на спільному засіданні Конгресу

Кевін Маккарті
Кевін Маккарті
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні CNN, передає "ДС".

"Ми не маємо часу для спільних засідань. Тож я зробив точно не саме, що зробив з премʼєр-міністром Італії, премʼєр-міністром Великої Британії. Я завжди, коли приходять лідери, обʼєдную двопартійну групу лідерів разом", – сказав він.

На брифінгу в Білому домі журналіст поставив запитання щодо заборони від Маккарті виступити Зеленському. Радник з питань безпеки Джейк Салліван сказав, що не чув цього прямо, а лише читав новини, тому йому важко коментувати це. 

"Що я скажу, так це те, що президент Зеленський просто провів години на Пагорбі з демократами та республіканцями – і не лише за закритими дверима, а й публічно – щоб мати можливість пояснити свою справу та, відверто кажучи, підтримати членів, які хочуть також переконайтеся, що це має продовжуватися", – сказав він. 

Салліван додав, що більшість демократів та республіканців підтримують продовження допомоги Україні і він вірить, що і американський народ також. 

Як писала "ДС", під час зустрічі з американськими конгресменами в Капітолії президент Володимир Зеленський закликав їх схвалити додаткове фінансування допомоги для України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua