• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 45.4
Спецпроєкти

Макрон спрогнозував перемогу Ле Пен на наступних виборах та назвав умову

Лідер ультраправих Франції Марін Ле Пен може перемогти на наступних виорах президента країни у 2027 році, якщо влада не виправить свої помилки

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив чинний президент Франції Еммануель Макрон на зустрічі з читачами газети Le Parisien, повідомляє "!ДС" з посиланням на УНІАН.

Так, Макрон визнав "помилки в комунікації" з суспільством при ухваленні пенсійної реформи, що спричинила масові акції протесту в країні.

"Помилка могла полягати в тому, що я не був присутній в достатній мірі, щоб самому представити докази і просувати цю реформу", — сказав президент.

Макрон підкреслив, що непопулярна реформа покликана врятувати від краху пенсійну систему країни. При цьому він звинуватив опозицію в тому, що вона не запропонувала ніякої альтернативи, що "деяким чином заважало дебатам".

Коментуючи популістську критику опозиції, Макрон попередив про небезпеку приходу до влади Марін Ле Пен на наступних виборах у 2027 році. На його думку, це можливо, "якщо на виклики країни не буде дана відповідь і якщо звичка [популістів] брехати і заперечувати реальність буде прищеплена".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua