• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Мало не хватив Кіндратій: Соловйов розпсихувався через пісню про "азовців" у Криму (ВІДЕО)

Російський пропагандист Володимир Соловйов обурений діями діджея, який увімкнув пісню "Дике поле" українського репера YARMAK у кафе міста Щолкіне в окупованому Криму

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Соловйов закотив істерику в ефірі своєї радіопередачі, повідомляє "ДС".

Нагадаємо, 15 серпня стало відомо, що російський "суд" в окупованому Криму заарештував діджея, який поставив трек, на 10 діб.

За даними журналістів, чоловіка звинуватили у тому, що у кафе на проекторі "демонструвалася нацистська символіка" полку "Азов".

Сам діджей сказав, що пісню йому замовив відвідувач, а зміст та кліп йому нібито невідомі.

Зазначимо, що пісня "Дике поле" — про війну, полк "Азов" та російську агресію.

Наприклад, у пісні є слова "Знову орда з боліт настає" або "І ще покаже свою міць полк Азова!".

Соловйов традиційно розкричався у себе в ефірі.

"Це як взагалі розуміти?! Діджей її (пісню "Дике поле — "ДС") поставив, а ця пісня присвячена полку "Азов". Діджей отримав 10 діб. Сидіти, сволота, мусиш п'ять років у в'язниці! Той, хто попросив (поставити пісню – "ДС"), – сидіти п'ять років у в'язниці! Усю бандерівську нацистську наволоч…", — захлинається від люті пропагандист.

Потім Соловйов обрушився на караоке-бар.

"Караоке-бар "Краб" — спалити, принаймні — юридично. Знищити! Власників — розорити!", — не вгамовується скандальний ведучий.

У Мережі просто констатували, що пропагандиста "ледь не хватив Кіндратій".

Нагадаємо, одіозний теле- та радіопропагандист Кремля Володимир Соловйов також заявив, що Росія має припинити експорт електроенергії до Латвії, Литви та Естонії. Однак він просто забув, що ці країни припинили імпорт електрики з Росії ще у травні.

Пізніше він взагалі пригрозив введенням російських військ до Латвії. Він також пообіцяв блоку НАТО "ядерну війну" у разі, якщо там захищатимуть балтійські країни.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua