• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Мати загиблого від рук окупантів французького репортера звернулася до російських пропагандистів

Після того, як французький журналіст Фредерік Леклерк-Імхофф загинув від російських обстрілів, пропагандистські ЗМІ Росії заявили, що він нібито був "найманцем, який займався постачанням зброї Збройним силам". Його мати відповіла їм, що її "нудить від їхньої брехні"

Реклама на dsnews.ua

Жінка звернулася до редакції російського інформагентства ТАСС та ватажка ОРЛО Леоніда Пасічника. Відповідну заяву оприлюднили у редакції телемовника BFMTV на який працював її син, і на офіційній сторінці Національної спілки журналістів України в соціальній мережі Telegram, передає "ДС".

"Я – мати вбитого вами вчора (30 травня) молодого журналіста. Мене нудить від вашого повідомлення. Ви, звичайно, боягузливо намагаєтеся виправдатися, але знайте, що ніколи ви не зможете заплямувати його пам'ять. Кожен тут знає його професійну та особисту прихильність до демократії, людської поваги і, перш за все, безкоштовної, неупередженої та чесної інформації, усім поняттям, які здаються далекими від того, що вами рухає", – зазначила вона.

Мати журналіста також висловила співчуття всім українським матерям, які оплакують своїх дітей, та всім українським дітям, які оплакують своїх батьків.

Нагадаємо, голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив про загибель французького журналіста під час евакуації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua