• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

McDonald's остаточно згортає бізнес у Росії

Американська мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's залишає Росію

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив виконавчий директор McDonald's Кріс Кемпчинскі, передає "ДС" з посиланням на The New York Times.

"Це складне питання, яке не має прецедентів і має серйозні наслідки", – сказав Кемпчинський.

Видання зазначає, що під тиском з боку співробітників і споживачів багато брендів і мереж ресторанів частково або повністю призупинили свою діяльність в Росії. Але мало хто пішов повністю через турботи про благополуччя співробітників і труднощів із поверненням на роботу після відходу.

"Хтось може заперечити, що забезпечення доступу до їжі та збереження зайнятості десятків тисяч простих громадян, безумовно, правильне рішення. Але ігнорувати гуманітарну кризу, спричинену війною в Україні, неможливо. І неможливо уявити, щоб "Золоті арки" уособлювали ті ж надії та обіцянки, які привели нас до виходу на російський ринок 32 роки тому", – кажуть у компанії.

McDonald's планує продати свій бізнес місцевому покупцю.

Журналісти пишуть, що такий крок "деархівує" ці ресторани, а це означає, що вони більше не використовуватимуть назву, логотип чи брендинг McDonald's.

Нагадаємо, 8 березня мережа кафе Starbucks та мережа фастфудів McDonald's заявили, що тимчасово припиняють діяльність у Росії.

Пізніше ТОВ "Російське Поле-Логістик" надіслало заявку на реєстрацію логотипу "Дядя Ваня", яке копіює зовнішній вигляд логотипу McDonald's.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua