• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 44
Спецпроєкти

Медведєв почав лякати росіян поверненням смертної кари

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв допустив скасування мораторію на смертну кару в Росії, зокрема для "зрадників" та "диверсантів"

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Медведєва у Telegram, передає "ДС".

За його словами, в Росії почали діяти "жовто-блакитні диверсанти", які не згодні з політикою РФ: "Тобто ми в себе цих виродків прийняли, дали їм можливість отримати освіту. У відповідь – теракти і диверсії".

Він стверджує, що до них можна прирівнювати і росіян, які підпалюють військкомати та руйнують інші державні об'єкти. 

"Вирок таким негідникам (під час Другої світової війни, — "ДС") був один – розстріл без суду і слідства. Прямо на місці злочину. Тому що якщо ти зрадник, який скоїв такий злочин у воєнний час, то в тебе немає ні віку, ні національності, ні навіть права на захист свого життя.

У рамках нинішньої Конституції мораторій на смертну кару може бути подолано в разі необхідності за умови зміни правових позицій Конституційного суду Росії. Це питання вибору засобів захисту інтересів наших людей, держави і суспільства", — зазначив Медведєв.

Нагадаємо, у вересні депутат Держдуми Костянтин Затулін запропонував провести невідкладні консультації з главою Кремля Володимиром Путіним щодо відновлення смертної кари в країні через розстріл в одній із шкіл в Іжевську в понеділок, 26 вересня. Спікер Держдуми В'ячеслав Володін у відповідь запропонував підготувати протокольне доручення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua