• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Медведєв виступив за можливість Росії "піратити" все, що створено на Заході

Заступник секретаря ради безпеки Росії Дмитро Медведєв запропонував легалізувати піратський доступ у країні до всіх західних продуктів (від кінофільмів до промислового софту) і назвав це "санкціями у відповідь

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв / РИА-Новости
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав на своєму Telegram-каналі, повідомляє "ДС".

Так, Медведєв переконує, що "пекельні" санкції "ворожого" колективного Заходу "з тріском провалилися і не працюють".

Він запевняє, що "абсолютна більшість промислової продукції та споживчих товарів вдалося замістити своїми, російськими, а відсутні – азіатськими марками".

За словами заступника секретаря радбезу РФ, "працює також і паралельний імпорт, від якого ми отримуємо ті самі західні бренди, а їх власники — нічого".

Медведєв чомусь називає Європу "розчавленою"

"Отже, все як завжди: американці заробляють на приниженій Європі. Розчавлена Європа потерпає і втрачає гроші. При цьому навіть МВФ прогнозує в Росії зростання економіки цього року", — написав російський чиновник.

Потім він спробував поіронізувати.

"Залишилося тільки ухвалити правила про використання їхньої інтелектуальної власності. Без жодних ліцензій і сплати авторської винагороди. Це, в тому числі, і будуть наші санкції у відповідь на їх майнові права. На все: від кінофільмів до промислового софту. Дякую, до речі, і тим, хто розробив різні програми для безліцензійного застосування їхніх дорогих інтелектуальних продуктів", — розписав Дмитро Медведєв.

Він пояснив, що ці заходи є "для піратського використання в режимі особистих санкцій".

Також він ужив відому приказку "На війні як на війні", але навів її у французькому оригіналі — очевидно, через те, що слово "війна" в самій Росії заборонено.

Нагадаємо, скасування відповідальності за використання неліцензійного програмного забезпечення із західних країн у Росії обговорюється ще з березня минулого року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua