• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

"Ми повинні перетнути всі червоні лінії, інакше ми втрачаємо час", - президент Литви про допомогу Україні

Союзники мають надати Україні всю необхідну військову допомогу, включно з тією, що вважається "перетином червоної лінії"

Реклама на dsnews.ua

Про це президент Литви Гітанас Науседа сказав в інтерв'ю німецькому виданню Spiegel, передає "ДС".

"Для мене абсолютно ясно, що ми повинні перетнути всі червоні лінії. Інакше ми втрачаємо час. Щодня людей вбивають і катують. Депортація дітей – це звичайна справа, як і бомбардування об'єктів інфраструктури.

Озираючись назад, ми втратили час через те, що довго вагалися з прийняттям певних рішень. Зрештою, ми все одно прийшли до цих рішень, але запізно і дуже дорогою ціною. Ми повинні бути дуже рішучими, тому що маємо справу з дуже небезпечним агресором, який не знає кордонів. Не сподівайтеся, що він коли-небудь зупиниться – якщо йому вдасться, він завжди буде продовжувати", – сказав Науседа.

Як повідомляла "ДС", 29 березня міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка, а F16 "на цій стадії війни" українцям не допоможуть.

При цьому головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що українським захисникам потрібні західні літаки-винищувачі F-16.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua