• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Міряють череп та "російськість" генів: інститут пластичної хірургії в Москві "реанімував" практики нацистів (ФОТО)

Московський Інститут пластичної хірургії та косметології прорекламував продукцію компанії Yves Rosher крізь призму "російського духу" та "найкращих генів"

Адольф Гітлер
Адольф Гітлер / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Дивна реклама на кшталт нацистської пропаганди з'явилася на сайті Інституту, передає "ДС".

На тлі резонансу від появи оголошення з сайту оперативно видалили, проте воно залишилося у вебархіві.

Наголошується, що фахівці Інституту відібрали тисячі даних про зовнішність російських жінок.

"Сьогодні, коли патріотичні настрої в Росії сильні як ніколи, корпорація Yves Rocher вважає своїм обов'язком звернути увагу на унікальність і винятковість чистої російської краси. Кращі гени з покоління до покоління створили неповторний образ російської красуні. Російський фенотип — відображення чистоти російської культури, особливий і яскравий приклад для тих, хто давно втратив свою первозданність і винятковість, марнотратно змішуючи свої гени з генами інших народів. Матері, дружини, дочки — ті, хто завжди були на Русі хранительками сімейного вогнища, поки чоловіки примножують славу рідної землі — це основа особливої російської цивілізації. Цивілізації величі, сили та неповторної краси", — йдеться в рекламному повідомленні.

Примітно, що процес "змішування генів" від росіянок у московській установі називають "марнотратним". Тим самим, подібному процесу в інституті, очевидно, "надали" негативну конотацію.

Там же на сайті можна знайти рекламний флаєр Yves Rosher для вимірювання відповідності клієнток "Стандарту російської краси 2023", із вказівками необхідних ідеальних відстаней між очима, довжиною носа, висотою чола та інших параметрів людського черепа.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін у своєму щорічному посланні Федеральним Зборам РФ від 21 лютого процитував заступника фюрера нацистської Німеччини Рудольфа Гесса.

Вперше значущість масла та озброєнь порівняв Герман Герінг навесні 1935 року перед активом НСДАП у промові, яка пролунала у відповідь на дефіцит цього продукту в країні.

"Озброєння зробить нас сильними… а від масла люди тільки товстіють!", — сказав військовий діяч нацистської Німеччини.

У 1936 фраза набула своєї кінцевої форми — тоді її вимовив заступник фюрера Рудольф Гесс на урочистому відкритті залу імені Адольфа Гітлера в Гофі: "Як і раніше актуальне гасло "Гармати замість масла!"

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua