• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

"МОЗ попереджає". У Канаді хочуть друкувати попередження про шкоду паління на кожній цигарці

Уряд Канади хоче зобов’язати усіх виробників тютюнових виробів друкувати попередження про шкоду куріння на кожній цигарці окремо

У Канаді посилять маркування тютюнових виробів
У Канаді хочуть активніше поширювати попередження про шкоду паління
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби уряду Канади, передає "ДС".

Як зазначається, уряд пропонує запровадити зміни у маркуванні.

"Їхньою ключовою рисою є запровадження письмового попередження, надрукованого на кожній окремій цигарці, сигарі із фільтром чи сигаретному тубі", — йдеться у повідомленні.

Якщо новації схвалять, Канада стане першою країною світу з такими суворими вимогами.

"Нове пакування дозволить упевнитися, що пов’язані з охороною здоров’я повідомлення будуть донесені до людей, які часто курять одну цигарку разом, особливо до молоді. Маркування кожної цигарки та інших тютюновмісних виробів зведе практично нанівець можливість того, що попередження буде пропущене", — вважають ініціатори ідеї.

Упродовж 75-денного консультаційного періоду всі зацікавлені сторони можуть висловити свої застереження і побажання.

"Незважаючи на десятиліття зусиль, споживання тютюну залишається провідною причиною хвороб та смертей, яким можна запобігти, у Канаді, щороку вбиваючи близько 48 тис. канадців", — наводить дані уряд.

Як писала "ДС", у грудні 2021 року Верховна Рада України ухвалила закон, яким зокрема врегульовується ринок електронних пристроїв для куріння та вводиться заборона реклами бездимних тютюнових виробів та пристроїв для куріння тютюнових виробів, а також заборона на продаж ароматизованих та міцних сигарет.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua