• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

На гумориста Галкіна, який виступив проти війни, в РФ відкрили кримінальну справу

На шоумена Максима Галкіна, який публічно засуджує війну в Україні, завели у РФ кримінальну справу через розповсюдження так званих фейків про російську армію. Йому загрожує до семи років позбавлення волі

Максим Галкін
Максим Галкін
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив депутат країни-агресорки Роман Худяков у своєму Instagram, який заборонений в РФ, передає "ДС".

"У Росії проти нього порушено кримінальну справу. Галкін наговорив собі на статтю. І вона передбачає ув'язнення", — йдеться в повідомленні.

Як зазначив депутат, Максима Галкіна можуть можуть заарештувати в Туреччині та екстрадувати до Росії. Загалом, гумористу загрожує до семи років ув'язнення через те, що він розповідає правду про жахливу війну в Україну, яку вороже розв'язала Росія.

"У Туреччині гумориста найімовірніше, заарештують і екстрадують до Росії. З урахуванням всього сказаного та громадського резонансу Максим Галкін отримає близько семи років, за винятком того, що проведе до СІЗО до вироку", — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Максим Галкін активно висловлює свою позицію та підтримує український народ. Ба більше, шоумен організовує тури, а частину виручених коштів передає на допомогу Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua