• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

На російському ТБ чоловік Симоньян запропонував захопити Литву (ВІДЕО)

Російський пропагандист Тигран Кеосаян заявив, що для забезпечення транспортного коридору до Калінінграда потрібно "приєднати" Литву до РФ

Маргарита Симоньян та Тигран Кеосаян
Маргарита Симоньян та Тигран Кеосаян / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Кеосаян, який одружений з іншою відомою пропагандисткою — Маргаритою Симоньян, сказав в ефірі своєї "сатиричної" програми "Міжнародна пилорама", передає "ДС".

У програмі прокоментували новину від 1 вересня. У той день президент Росії Володимир Путін у Калінінграді обговорив ситуацію із транзитом вантажів через Литву.

"Як відомо, найкращий спосіб вирішити ситуацію з транзитом вантажем через Литву — це приєднати Литву до Росії і тоді ніякої "ситуації з транзитом" не буде. Ну, чи інший варіант: Литва закриває транзит, а ми "закриваємо" Литву", — сказав Кеосаян.

Також він не пройшов повз новину про те, що литовський банк, який приймав платежі РФ за транзит, відмовився приймати оплату в рублях з 15 серпня, а розрахунки в інших валютах були зупинені з 1 вересня.

"Ми звикли широко дивитися на речі, а якщо литовський банк не хоче працювати з нами ні в рублях, ні в інших валютах — ми готові запропонувати їм намиста, та кольорові камінці", — сказав пропагандист.

У Мережі нагадали, що виробництво цієї "сатиричної" програми обходиться для російських платників податків у "кругленьку" суму.

"Просто нагадую, що за кожен випуск цієї гостросатиричної гумористичної (подвійне ха-ха) передачі Боброєдкін (натяк на специфічну зовнішність Маргарити Симоньян — "ДС") поспіль отримує 3,4 мільйона рублів", — пишуть у Telegram-каналі "Солов'їний послід".

Нагадаємо, Маргарита Симоньян радіє, що проти агресії РФ в Україні виступив увесь світ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua