• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

На сторінці Медведєва в соцмережі з'явилися, але потім зникли мрії про захоплення Росією Грузії та Казахстану (ФОТО)

У ніч на 2 серпня на сторінці заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва у "ВКонтакті" з'явився запис, автор якого поділився мріями про захоплення Росією територій сусідніх країн

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Увагу на запис політика в соцмережі "Вконтакті", яку видалили протягом 10 хвилин, звернула російський блогер Ксенія Собчак, яка опублікувала скріншоти повідомлення, передає "ДС".

Чи справді Медведєв написав це повідомлення або його "зламали" — невідомо. Заступник голови Ради безпеки РФ поки свої дії не коментував.

У пості йдеться, що "після звільнення Києва та всіх територій Малоросії від банд націоналістів... Русь знову стане єдиною".

"Ми підемо до наступного походу для відновлення кордонів нашої Батьківщини, які, як відомо, ніде не закінчуються", — зазначено у повідомленні.

У публікації також зазначається, що до 1801 року такої країни, як Грузія, нібито не існувало, і вона нібито з'явилася лише у межах Російської імперії.

"Північна і Південна Осетії, Абхазія і території Грузії, що залишилися, можуть бути об'єднані тільки в складі єдиної держави з Росією", — наголошується в повідомленні на сторінці Медведєва.

Також говориться, що Казахстан — це "штучна держава" та "колишні російські території", а влада країни нібито переселяє різні етнічні групи, що "можна класифікувати як геноцид росіян".

"Ми не маємо наміру заплющувати на це очі. Поки туди не прийдуть росіяни, порядку не буде", — сказано наприкінці повідомлення, яке залишив Медведєв.

Собчак впевнена, що Медведєва "зламали".

"Я ставлю на те, що сторінку Дмитра Медведєва в ВК зламали (там з'явився дивний пост, провисів хвилин десять, потім зник). Яким би лютневим яструбом той не був, північний Казахстан він напевно не став би чіпати, тим більше враховуючи його особисті зустрічі з (президентом Казахстану Касим-Жомартом Токаєвим — "ДС") Токаєвим, та й риторика тут навіть для нього ту мач (занадто — "ДС").

Нагадаємо, у липні заступник секретаря Ради безпеки Росії оприлюднив "карту", на якій Україна розділена між сусідніми державами, насамперед РФ та Польщею.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua